PREZENTY

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać? Skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum-przygody

Zaskocz ją. Zaskocz jego. Off road, off-road, offroad lub inaczej offroading – znaczy „poza drogą”. Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła „4×4” – terenówką, quadem lub pojazdem UTV a zimą skuterem śnieżnym. Wymienione pojazdy są stworzone do jazdy po bezdrożach, szutrach, piaskach, błocie, kamieniach czy wodzie.  Jazda OFF-ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny.

Podaruj indywidualny przejazd i trening za kierownicą pojazdu terenowego w asyście profesjonalnego instruktora. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nikt nie zapomni przez długi czas! U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z off-roadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom. Jako prezent można wybrać również naszą asystę offroad dla osoby szkolącej się swoim pojazdem.

Jak to działa? Wybierz wariant który chcesz podarować, skontaktuj się z nami a my na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie/voucher – prezent off-road dla osoby obdarowanej.

Voucher można zrealizować w okresie roku od daty zakupu.

Proponujemy prezenty off-road w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 1h – 390 pln

szkolenie 2h – 690 pln

szkolenie  3h – 950 pln

– uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

– łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

– podana cena dotyczy jednego samochodu terenowego/instruktora

Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji w całorocznym Centrum Offroad. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego.

Do szkoleń używamy głównie samochodów Land Rover Discovery oraz Defender, które są już legendą wśród samochodów terenowych i autami znanymi m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy. Auta fabrycznie przygotowane do jazdy poza trasami, zostały przez nas dodatkowo doposażone, dzięki czemu doskonale radzą sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje samochód terenowy. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub grupa max trzech osób przypadająca na jedno auto, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę zmieniając się za kierownicą. W przypadku większej ilości osób zapewniamy kolejny samochód terenowy, tak by na każde trzy osoby przypadał jeden instruktor oraz pojazd.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK – offroad jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę samochodu terenowego, działanie mechanizmów przenoszących napęd, rodzaje napędów i ich działanie, działanie reduktora, dobór odpowiednich opon do rodzaju terenu, zasady bezpiecznej jazdy w terenie. Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad samochodem w najtrudniejszych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno-wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach, pracę z wyciągarką oraz zastosowanie zasad bezpiecznej jazdy offroad. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie. Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty offroad i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań.